про нас

 Громадська організація "Центр української пісні "Народна філармонія" заснована в квітні 2014 року, як мистецько-просвітницьке об'єднання.  Засновниками Організації є  Народна артистка України Раїса Недашківська, виконавиця українського фольклору, кандидат педагогічних наук та Заслужена артистка України Руслана Лоцман та композитор, Заслужений діяч мистецтв України Ірина Кириліна.  За роки існування Народною філармонією реалізовано низку мистецьких проектів:
-Всеукраїнський тур «Народної філармонії»  2014 – 2018 рр. - це понад 500 благодійних концертів у підтримку українських воїнів по військових частинах, полігонах, навчальних центрах, госпіталях та зоні АТО та ООС. Проведено по військових частинах, полігонах, навчальних центрах, освітніх закладах різних областей України, в тому числі і в зоні АТО. «Різдвяний тур зоною АТО» за сприяння Міністерства культури України відбувся,  «Великодній кошик для воїнів» на Донеччині та Луганщині.
- «Миколайчук-Фест» - фестиваль українського кіно і пісні імені Івана Миколайчука, 2016 р.  4 дні українського кіно і пісні на Буковині  під гаслом «Бачити і чути рідне», учасниками яких стали 150 співаків та кінорежисерів з 15 областей України.  Миколайчук-Фест, який відбувся в три етапи – на Буковині, Донеччині, Луганщині та в Києві, залучив аудиторію понад 5 тис. осіб.  Фестиваль традиційно відбувається в червні щороку в м. Вижниця.
-«Молода душа України» - мандрівний фестиваль, що реалізовано за сприяння Міноборони України у 2016 р.  40  концертів та кінопоказів для молоді у восьми регіонах України (Харківщина, Сумщина, Черкащина, Дніпро, Одеса, Чернівці, Львівщина, Київщина) з охопленням аудиторії до 10 тисяч осіб. У фестивалі брала участь талановита молодь України та видатні митці.
-«Диво UA» - міжнародний проект української дитячої пісні, що відбувся в травні 2018 р. в Києві. 4 годин звучали українські пісні у виконанні 300 юних талантів з різних куточків України та діаспори -  в супроводі живого оркестру.  За півроку організатори провели заочний відбір, підготували нові аранжування до пісень та записали їх з переможцями, а також випустили та презентували Збірку українських дитячих пісень з нотами та флеш-носій з фонозаписами.  Відбулись  презентації проекту в Україні і за кордоном, зокрема в літньому таборі Спілки української молоді, Інституті св.Володимира (м. Торонто, Канада, вересень 2018), в школах та гімназіях, садочках, університетах та коледжах, в м. Бурса (Туреччина, 2019) та м.Тульча і м.Бухарест (Румунія,2019).
-«Диво-Вишиванка» - фестиваль української пісні в Іспанії, співорганізаторами якого виступили ГО «Народна філармонія» та «Українська школа «Мрія» м. Барселона (травень 2018).
-«Музей живої пісні» - проект, реалізований за підтримки УКФ. Зібрано 100 збірок українських пісень, 70 аудіодисків, касет та платівок, відеодисків з записами українських пісень різних епох, створено 12 відеороликів про пісенні традиції Рівненського Полісся і Слобожанщини, Полтавщини, Черкащини, Житомирщини та Київщини.  В листопаді 2018р. в  Українському Домі відбулась ІІ експозиція Музею української пісні та концерт-презентація «Пісенна подорож Україною».
https://youtu.be/URsligbLIoU
 
-Фестиваль традиційної культури «Живі мелодії села». За серпень-вересень 2020 року творча команда ГО «Народна філармонія» провела онлайн-конкурс з Україноспіву, до якого долучилось близько 200 творчих одиниць – солістів та колективів з 6 областей України, зафіксувала та надрукувала в нотній збірці 45 кращих зразків пісенної культури Черкащини, виготовила відеофільм проекту «Живі мелодії села» за підтримки Черкаської ОДА.
https://youtu.be/LKllNo9r50Y
 
-«Таємниці Україноспіву»  - мистецький проєкт за підтримки УКФ, в межах якого  створено 10 відеороликів та науково-методичну збірку з нотами та к’юар-кодами. https://www.youtube.com/playlist?list=PL8VMaVeaA6vUcUTvHfS81jFXUGkSt3YM1