про нас

 

Нещодавно "Народна філармонія" стала переможцем Національного конкурсу "Благодійна Україна " в номінації "Благодійність в культурі і мистецтві", адже в нашому доробку понад 400 благодійних концертів для українських військових, успішні проекти для молоді "Молода душа України", Всеукраїнський "Миколайчук-Фест", фестиваль родинного дозвілля "Коло Села" і багато інших добрих справ, які ми робимо задля майбутнього України!

 

Філармонія – це диво-поняття, що поєднує в собі «filos» (душа, любов) та «harmony» (прекрасне, гармонія). Так і ми прагнемо, щоб довкола нас завжди було добро, любов, світло чистого мистецтва. Сьогодні існує безліч філармоній -  в кожному обласному центрі України, в різних містах Європи і світу.

 Нашу філармонію ми назвали «Народною». Народна – тому, що від народу, з народом і для народу.

Заради єдності нашого народу і дружньої взаємодії з іншими народами ми обєднались в мистецьке обєднання, особливо у цей час, коли кожен з нас не може стояти осторонь того, що відбувається в нашій державі.

Народна філармонія своєю щоденною діяльністю консолідує ідеї, мрії та реальні дії всіх активних українців.

Те, що ми з народом, це ми довели своєю практичною діяльністю з 5 квітня 2014 року і донині, провівши понад 350 мистецьких акцій по всій Україні та за кордоном.

У кожній області, де за цей час відбулись наші концерти, Народна філармонія відкривала все нові таланти з народу.

Істинно народні артисти, якими ми пишаємось – активні учасники Всеукраїнського туру: Раїса Недашківська, Валентина Ковальська, Марія Миколайчук, Володимир Талашко, Олександр Гурець, Гурбан Аббасов, Фемій Мустафаєв. І справді заслужені і любі народу митці Ірина Кириліна, Руслана Лоцман, Тетяна Школьна, Володимир Гонський, Леся Горова, Наталя Павловська, Євген Романенко, Михайло Твердий.

З нами співали для воїнів і славні колективи – візитки української пісні  в світі: Черкаський Заслужений Академічний народний хор (п./к. Л.Трофименка), Академічний Заслужений Ансамбль Збройних Сил України (п./к. Д.Антонюка), Ансамбль народного танцю «Україна» (п./к. О.Яценко), Зразковий дитячий театр пісні «Ладоньки» (п./к. С.Садовенко), Академічний ансамбль української музики «Дніпро» (п./к. О.Кулик), Заслужений український народний хор «Будівельник» (п./к. В.Хорта), гурти «Горлиця» і «ТаРута».

Кращі солісти української народної та сучасної пісні – Тетяна Школьна, Руслана Лоцман, Уляна Воробей, Олена Кулдиркаєва, Євгенія Проворова, Каріна Кондрашевська, провідні митці з різних куточків України: Микола та Анастасія Корнутяки (Львів), Марина Тимофійчук (Чернівці), Анжела Ярмолюк (АР Крим), Анатолій Васильців (Луганськ), Мелітопольська капела бандуристів (Запоріжжя), Олесь Харченко, Олександр Лоцман (Черкащина), Наталя-Марія Фарина (Рівне), Валерій Твін (Хмельниччина), Юрій Поляков, Василь Лютий (Донеччина), Артем та Олександр Хоманьки (Полтавщина), Дмитро Пєчкін (Одеса), Тетяна Володай, о.Дмитро Присяжний (Боярка Київської обл.), студенти – молоді таланти КНУКІМ та НПУ імені М.П.Драгоманова  Тетяна Сарапіна, Аліна Тригуб, ліцеїсти КВЛ імені Богуна та багато інших, хто приєднувався до нашого благодійного туру в підтримку українських воїнів та переселенців з Криму і Донбасу.

З виїздами за кордон Народна філармонія підтверджувала свій статус «Міжнародної», зокрема в Молдові, Румунії, Іспанії, Польщі,  де учасники нашого об’єднання презентували сучасну українську пісенну культуру (в співпраці з Товариством «Україна – світ»).

Але найголовніше наше покликання і місія Народної філармонії – підносити дух і велич української нації, підтримка небайдужістю, любов’ю, надією, добрим словом, пропаганда української пісні в усьому світі.

Тому концерти Народної філармонії завжди щирі, емоційні, з наповненим серцем до глядачів.

Всеукраїнський тур Народної філармонії пройшов у навчальних центрах, на передовій, в госпіталях, в містах і селах нашої держави. Артисти Народної філармонії виступили перед моряками, льотчиками, танкістами, хіміками, воїнами зенітно-ракетних та внутрішніх військ, резервістами, кадровими військовими, бійцями спецпризначення, Національною Гвардією України.

 Ми продовжуємо цю справу, для якої народжені.

Співаємо для народу.

Мислимо з народом.

Несемо пісню від народу і в народ!

Нові проекти Народної філармонії орієнтовані на продовження патріотично-духовної роботи серед українських військових, єдності різних національностей, що проживають з нами в Україні, підтримка поранених на війні, виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва.

Детальніше про нашу діяльність знайомтеся в розділі "Наші проекти" та долучайтесь до співпраці!