Запрошення на Прес-брифінг по "Миколайчук-Фесту"

            До уваги ЗМІ

Запрошення на прес-брифінг

 

Тема:  «Миколайчук-Фест: кінофестиваль імені Івана Миколайчука з нагоди 75-річчя легендарного актора»

 

15 квітня 2016 року о 11:00

Український Кризовий медіа-центр

 м.Київ, вул. Хрещатик, 2  

(Український Дім).

Запрошуємо Вас на прес-конференцію з приводу започаткування нового фестивалю, присвяченого памяті видатного актора  - Івана Миколайчука. Всеукраїнський фестиваль – конкурс українського кіно та пісні відбудеться 14-18 червня 2016 року на батьківщині актора  в Буковинському краю  - м. Вижниця та с.Чортория. У фестивалі прийматимуть участь народні, заслужені артисти України,   актори, співаки, режисери, які бажають долучитися до вшанування творчості видатного українця. Після фестивалю на Буковину планується показ кращих фільмів та відеороликів на пісні переможців фестивалю імені Івана Миколайчука, а також концерт за участю лауреатів пісенного конкурсу в зоні АТО (для військових та жителів Донбасу) та на святковому Гала-концерті в Києві 23 серпня 2016р. в Національному музеї народної архітектури та побуту України (Пирогово).

 Фестиваль відбудеться за організації ГО «Народна філармонія», відділу культури Вижницької РДА Чернівецької області, ГО «Докутолока та за підтримки Національної Спілки кінематографістів України, телеканалу «Культура», телеканалу «Еспресо ТВ», інформаційного порталу «Культура», журналу «Кіно-Театр», журналу «Міжнародний туризм».

Спікери:

1. Ковальська Валентина Павлівна - Народна артистка. України, солістка Нац. тріо "Золоті ключі", (разом з Ніною Матвієнко та Марією Миколайчук).

2. Ілащук Василь Степанович - Народний артист України, Генеральний продюсер компанії-продакшену «GoldenGates».

3.Лоцман Руслана Олександрівна - Заслужена артистка України, директор ГО "Народна філармонія", організатор фестивалю.

4. Глухенький Дмитро - режисер документального кіно, волонтер-оператор хроніки АТО, представник Національної спілки кінематографістів України.

5. Уляна Осовська - режисер, Голова ГО "Докутолока", співорганізатор фестивалю.

 

Детальна інформація на сайті www.fph.org.uа